הצהרת נגישות

דרגה אמירים (להלן – "החברה") מחויבת לספק חווית שירות חיובית לכל לקוחותיה. החברה, עושה את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים במתן שירותים שוויוניים, מכובדים, נגישים ומקצועיים, בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשנ"ח-1998 והתקנות שנקבעו מכוחו.

שירות לקוחותשירות לקוחות
כל עובדי החברה, המעניקים שירות לקוחות, עברו הכשרה על מנת לאפשר להם להעניק לאנשים עם מוגבלות שירות נגיש, ולטפל בצורה הטובה ביותר בבקשות הלקוחות בנושא נגישות.

נגישות לאתר
החברה מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב המקוון לאנשים עם מוגבלות.

מידע נגישות לאתר
אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013.
בוצעו התאמות נגישות בהתאם להמלצת התקן הישראלי (SI 5568) להנגשת תכנים מקוונים ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

סטנדרטי – האתר נתמך על ידי דפדפנים פופולריים (כמו Chrome, Muzila, Edge), בגרסתם העדכנית, וכן בטלפונים סלולריים.
הגדלת תצוגת האתר – משתמשים המתקשים לראות ורוצים להגדיל את תצוגת האתר יכולים לעשות זאת על ידי לחיצה בו-זמנית על מקשי "Ctrl" ו-"+" (Control ו-Plus). כל לחיצה על מקשים אלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את גודל התצוגה, הקש "Ctrl" ו-"-" (Control ומינוס) בו-זמנית.
הפעלת האתר באמצעות מקלדת – משתמשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת על מקש Tab תעבור בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור שנבחר.
תמיכה בטכנולוגיה מסייעת – אתר זה הינו אתר נגיש המתאים לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנות קריאת מסך. כדי לוודא את הנגישות של תוכן האתר, האתר נבדק באמצעות תוכנת קריאת מסך NVDA.
דרכי יצירת קשר עבור בקשות והצעות לשיפורי נגישות
החברה עושה את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים בשיפור ותחזוקת נגישות האתר. אם נתקלתם בבעיית נגישות או תקלה כלשהי, אנא יידעו אותנו בפירוט התקלה בה נתקלתם, הדפדפן בו אתם משתמשים, מערכת ההפעלה והטכנולוגיה התומכת בה אתם משתמשים (במידה ויש) ואנו נעשה כל מאמץ למצוא מכשיר מתאים. פתרון עבורך וטיפול בתקלה בהקדם האפשרי.

נגישות משרדי החברה

ומשרדי המכירות משרדי החברה מונגשים בהתאם לתקנות.

פרטי התקשרות:
אם נתקלתם בבקשות נגישות מיוחדות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם רכז הנגישות שלנו באחת מהדרכים הבאות:

טל: 03-5405455

פקס: 03-5444704

מייל: office@b-holdings.co.il