אודות הקבוצה

דרגה אמירים מתמחה בייזום תכנון ופיתוח של פרויקטים בנדל"ן.
הקבוצה הוקמה תוך מחשבה של שילוב ויציקת יכולות השותפים הן בפן המקצועי והן בפן של החוסן הכלכלי.
דרגה אמירים פועלת וגוזרת את פעילותה מתפיסת "הלקוח הינו המרכז", למידת והבנת צרכי הלקוח, הינם הקריטריונים המובילים את הקבוצה בבחירת הפרויקטים לייזום.
הדגשים המובילים את הקבוצה בעת בחירת פרויקטים הינם: אזורי ביקוש, קירבה לצירי תחבורה מרכזיים, מערכות חינוך ברמה הגבוהה ביותר, תרבות מסחר וספורט.
הקבוצה פועלת ועובדת עם מיטב אנשי המקצוע הקיימים בשוק תוך הקפדה על איכות וטיב העבודה ויצירת חווית לקוח, הן בשלב החשיפה לפרויקט הרכישה וכמובן ליווי הלקוח עד למסירת הדירה.

סינרגיה

בן שושן השקעות הינה חברה ותיקה ומנוסה הנהנית מפירות של מערך של חברות ועסקים מהמובילים בשוק ( מרינה פטריות הגליל , כרמל מזרחי) חברות בעלות תזרים מזומנים גבוה ויציב , עובדה זו מאפשרת לבן שושן השקעות להנות מכוח פיננסי ונהנית מעצמאות בהשקעותיה בנדל"ן מניב ונדל"ן למגורים.
בוחבוט הולדינגס ובעלי הקבוצה צמחו כחברת שיווק המתמחה בנדל"ן למגורים וליוו את החברות הגדולות והמובילות בשוק מזה עשור, הקבוצה ניהלה פרויקטים בהיקפים גדולים ומשמעותיים. כיום הקבוצה יוזמת את הפרויקטים בעצמה.
דרגה אמירים היא תולדה של ההבנה, כי החיבור בין ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן לבין עצמאות ואיתנות פיננסית, הן המפתח הנכון לחברה בריאה ומנוסה עם יכולות להוביל פרויקטים משמעותיים.

תמונת סינרגיה דרגה אמירים עם בן שושן השקעות וBH HOLDINGS